Fashion School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fashion School

New York legnagyobb és legsikeresebb divatiskolája. Lépj be közénk és legyél te a legjobb a szakmában.
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
☆ Adminok ☆
Karissa Peterson
Caroline R. Hale
Viviana Smith
Kimberly Montgomery
Chatbox
Linkek
Szabályok
Keresett karakterek
Canon karakterek
Világleírás
Legutóbbi témák
» >>You want to kill me...
Suli porta EmptyPént. Jún. 14, 2013 8:27 am by Vendég

» 50 Shades of Grey
Suli porta EmptyHétf. Május 13, 2013 3:45 pm by Admin

» Hiányzások
Suli porta EmptyKedd Május 07, 2013 8:03 pm by Viviana Smith

» Fifth Avenue
Suli porta EmptyVas. Május 05, 2013 10:51 pm by Terence Vaughn

» Asszociáció
Suli porta EmptyVas. Május 05, 2013 3:30 pm by Terence Vaughn

» Fotóstúdió
Suli porta EmptySzer. Május 01, 2013 12:18 pm by Terence Vaughn

» Avatarfoglaló
Suli porta EmptyKedd Ápr. 30, 2013 10:29 pm by Lucinda Horms

» A staff hírei
Suli porta EmptyKedd Ápr. 30, 2013 4:25 pm by Karissa Peterson

» Sulikönyvtár
Suli porta EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 10:09 pm by Lucinda Horms

Statistics
Összesen 7 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Terence Vaughn

Jelenleg összesen 135 hozzászólás olvasható. in 84 subjects
Most active topic starters
Admin
Suli porta Vote_lcapSuli porta Voting_barSuli porta Vote_rcap 
Viviana Smith
Suli porta Vote_lcapSuli porta Voting_barSuli porta Vote_rcap 
Karissa Peterson
Suli porta Vote_lcapSuli porta Voting_barSuli porta Vote_rcap 
Caroline R. Hale
Suli porta Vote_lcapSuli porta Voting_barSuli porta Vote_rcap 
Kimberly Montgomery
Suli porta Vote_lcapSuli porta Voting_barSuli porta Vote_rcap 
Lucinda Horms
Suli porta Vote_lcapSuli porta Voting_barSuli porta Vote_rcap 
Terence Vaughn
Suli porta Vote_lcapSuli porta Voting_barSuli porta Vote_rcap 

 

 Suli porta

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
☆ Admin ☆
Admin


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2013. Mar. 24.

Suli porta Empty
TémanyitásTárgy: Suli porta   Suli porta EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 1:09 pm

Van itt egy portás, akihez bármikor lejöhetsz és szólhatsz ha később jössz be, késel, vagy más egyéb probléma van. Valamint ő tud eligazítást adni az új diákoknak, szülőknek akik jönnek.
Vissza az elejére Go down
https://fashionschool.hungarianforum.com
Karissa Peterson
☆ Admin ☆
Karissa Peterson


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 25.
Age : 32
Tartózkodási hely : New York

Suli porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suli porta   Suli porta EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 9:21 pm





Első év az iskolában


Rissa & Viv




Egy újabb nap, egy újabb év kezdete. A nyárnak hivatalosan is vége és elkezdődik az iskola. Most kezdem első napomat a Fashion Schhol-ban. Alig hiszem el, hogy felvettek ide. Egy álmom vált vele valóra. Reggel egyedül indultam el beiratkozni és beköltözni a szobámba. Anyu velem akart jönni, de nem engedtem neki. Bőrönddel a kezemben, mentem be a suliba a portához, ahol már voltak nem kevesen. Gondolom az új diákok jöttek beiratkozni. Beálltam a sorba és váram türelemmel. Eléggé sokan voltunk és volt nem kis idő, mire sorra kerültem. Megkaptam a papírjaimat, hogy menjek fel vele az igazgatóhoz. Felmentem, ott ki kellett tölteni a papírjaimat, beszélgettünk kicsit, azután a szobám felé vettem az irányt.
Nagy nehezen, de megtaláltam. Belépve az ajtón, már volt bent két lány. Bementem és a 3. ágyhoz mentem. Pakolni kezdtem kifelé a bőröndömből a szekrényembe, majd miután végeztem, a kisebb dolgaimat is kipakoltam. Ezek alatt a könyveimet, plüsseimet, füzetek, más iskolához való kellékeket, laptop. Miután végeztem véglegesen is, a másik lány eltűnt, csak egy barna hajú volt itt.
Odamentem hozzá és bemutatkozom, gondoltam.
- Karissa Peterson! - nyújtom felé a kezemet





Szerelésem







Vissza az elejére Go down
Viviana Smith
☆ Admin ☆
Viviana Smith


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 25.

Suli porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suli porta   Suli porta EmptyKedd Ápr. 02, 2013 2:46 am

Első év az iskolában


Rissa és Viv



Szép napnak ígérkezett a mai, ezért nem vittem túlzásba az öltözködést. A csomagjaim készen álltak, már a kocsiban fetrengtek. Arra vártam, hogy anyáék végre békén hagyjanak és mehessek a suliba. Bármilyen hihetetlen, de alig vártam már, hogy a divatsuliban tanulhassak. Sokat hallottam róla és egyre jobban érdekelt.
mikor véfre sikerült elszakadni az ősöktől, azonnal bevágtam magam a kocsiba és már pödörtünk is a suliba. Volt jó pár csomagom, ezért magammal hoztam az egyik cselédünket is, hogy majd segítsen bepakolni, plusz kicsomagolni. Addig a sofőr elintézi a papírmunkákat.
Így is volt.
A sulihoz érve, azonnal a portára mentünk, ahol kaptam valami papírt, majd a szobám kulcsát is. Amíg a sofőr elment az igazgatóiba, addig én és a cseléd, felmentünk megkeresni a szobámat. gyorsan megtaláltuk, hála az egyik diáknak, aztán belépve, csak egy lány volt benn. Gyorsan lestoppoltam az ablak alatti ágyat, aztán elkezdtünk kicsomagolni a cseléddel. Állandóan azt szajkózta, hogy menjek ismerkedjek, addig ő elintézi, de én akartam neki segíteni, mert addig is tudom, mi merre van a szekrényemben. Nemsokkal később, megérkezett a második szobatársam, így meg is voltunk hárman. Nem igazán társalogtunk, sőt, semennyit. Mindannyian a pakolással voltunk elfoglalva. A sofőr egy idő után bejött, és meghagyta, hogy személyesen menjek majd az igazgatóiba, mert ott alá kell majd írnom pár papírt. Mindent megköszöntem nekik, aztán hazaküldtem őket. Nekem bőven elég volt ennyi a gazdag csajszi szerepből.
Szobatársaim egyike is felhúzta a nyúlcipőt, ezért kettesben maradtam az utolsónak érkezővel, aki nem is volt rest megszólítani. Nagyon örültem neki.
- Szia, Viviana Smith vagyok, de szólíts csak Vivnek - köszöntem kedvesen. - Te is most kezdesz, igaz?
credit to sophia @ CAUTION & SDS


A hozzászólást Viviana Smith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 05, 2013 3:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Karissa Peterson
☆ Admin ☆
Karissa Peterson


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 25.
Age : 32
Tartózkodási hely : New York

Suli porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suli porta   Suli porta EmptyKedd Ápr. 02, 2013 2:32 pm





Első év az iskolában


Rissa & Viv




Sose szerettem, ha anyámék elkísérnek valahová. Ezért nem akartam, hogy jöjjenek velem beiratkozni, mert csak sírtak volna megint.
A szoba amit kaptam, eléggé nagy volt, tágas és szépen berendezett. Tetszett. És saját fürdőszoba volt benne. Ennek örültem, mert csak két emberrel kell "veszekednem" értem. Vagyis remélem nem lesz nagy veszekedések érte, hogy ki, mikor kerüljön sorra.
Mielőtt odamentem volna az egyik szobatársam, hoz, láttam egy cseléd és egy sofőrféleséget kimenni innen. Csúcs egy újabb gazdag kis picsa. Általános suliban megtapasztaltam, hogy milyenek az olyanok. Mindenkit lenéz, mert nem olyan ruhákba jársz amilyenbe kellene, nincs drága ékszer a nyakadba vagy máshol, nem beszélsz kényesen, ja és nem vagy szőke hosszú hajú, hogy tudd dobálni a hajadat. Na mind egy. Meglátjuk ő milyen lesz.
- Örvendek Viv! - mosolygok rá - Engem pedig Rissa-nak! - mosolygok
- Igen én is most kezdek! - válaszolok kérdésére, majd leülök mellé az ágyára.














Vissza az elejére Go down
Viviana Smith
☆ Admin ☆
Viviana Smith


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 25.

Suli porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suli porta   Suli porta EmptyPént. Ápr. 05, 2013 3:39 pm

Első év az iskolában


Rissa és Viv



Nagyon örültem neki, hogy Rissa ennyire közvetlen. Attól tartottam, hoy itt is ki leszek közösítve, mint a régi sulimban. Mikor még én ültem a piedesztálon, jó volt minden, de megtudtam, hogy milyen azoknak, akik a legalsó szinten élnek, és rá kellett jönnöm, hogy azok, akik odafenn vannak, rosszak. Én is rossz voltam, de asszem sikerült valmennyire megváltoznom.
Rissa kedvessége még inkább tetszett, hiszen minden barátomat elveszítettem, talán benne újra lelek.
Széles, kedves mosollyal fogadtam a közeledését.
- Ezt örömmel hallom, Rissa - mondtam, miután helyet foglalt mellettem. - Már nem is érzem magam, olyan egyedül. - Kíváncsian tekingettem körbe a szobába, de megakadt a pillantásom a papírokon, amit még a sofőr hozott nekem.
- Nem kísérnél le a portához? Jó lenne megtudni, merre mit találunk, aztán az igazgatóiba is be kellene mennem. - Az utlsó mondatrésznél elfintorodtam. bármilyen suliba is legyek, az a hely számomra nem kedvelt. Bár szerintem ez minden diáknál így van.
Fel is álltam, hogy induljunk, közben kérdezősködtem.
- Honnan jöttél? Vannak testvéreid? Hova jártál ez előtt? - Gyors és határozott kérdések voltak. talán faggatásnak is felvehette, de nem annak szántam. Egyszerűen örültem, hogy van valaki, aki kedves.
- Annyira sajnálom, hogy háziállatot nem lehet hozni a koliba, pedig nagyon örültem volna neki, ha a kutyusom itt lenne. Neked van háziállatod?
Lassan haladtunk a lépcsőn, miközben válaszolt a kérdéseimre. Néztem az egyre gyűlő diáksereget, és muszáj volt mosolyognom. Nagyon reméltem, hogy ebben az iskolában újra kezdhetek mindent.



credit to sophia @ CAUTION & SDS
Vissza az elejére Go down
Karissa Peterson
☆ Admin ☆
Karissa Peterson


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 25.
Age : 32
Tartózkodási hely : New York

Suli porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suli porta   Suli porta EmptySzer. Ápr. 17, 2013 6:35 pm





Első év az iskolában


Rissa & Viv


Úgy érzem, hogy nagyon jó lesz itt ebben a suliban nekem. Rögtön itt van Viv, aki mint kiderült, egy gazdag kis picsa, de nem tűnik annak a nagyon rossznak.
- Én sem! -mosolygok rá kedvesen
- De, mehetünk. Legalább körbenézünk kicsit hol merre vannak a dolgok. - mosolygok szobatárnőm felé
Felállok az ágyról és elindulunk ki az ajtón, onnan pedig a porta felé.
- New York-ból jöttem, vagyis idevalósi vagyok. Igen van. Egy húgom és egy bátyám. Itt NY-ban jártam általános suliba. - válaszoltam közben a kérdéseire.
- És te? - kérdezem őt is
Közben, lejöttünk az első emeletről a lépcsőkön, és a porta felé haladunk.
- Hát igen kár. Igen van, egy kutyusom és egy cicám. - válaszolom mosolyogva
- És neked a kutyán kívül? - kérdezem tőle
Közben már megérkeztünk a portához és az egyre gyűlő diáksereget figyeltem.



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Suli porta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suli porta   Suli porta Empty

Vissza az elejére Go down
 
Suli porta
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Suli Ebédlő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fashion School :: Fashion School :: Földszint-
Ugrás: