Fashion School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fashion School

New York legnagyobb és legsikeresebb divatiskolája. Lépj be közénk és legyél te a legjobb a szakmában.
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
☆ Adminok ☆
Karissa Peterson
Caroline R. Hale
Viviana Smith
Kimberly Montgomery
Chatbox
Linkek
Szabályok
Keresett karakterek
Canon karakterek
Világleírás
Legutóbbi témák
» >>You want to kill me...
Fotóstúdió EmptyPént. Jún. 14, 2013 8:27 am by Vendég

» 50 Shades of Grey
Fotóstúdió EmptyHétf. Május 13, 2013 3:45 pm by Admin

» Hiányzások
Fotóstúdió EmptyKedd Május 07, 2013 8:03 pm by Viviana Smith

» Fifth Avenue
Fotóstúdió EmptyVas. Május 05, 2013 10:51 pm by Terence Vaughn

» Asszociáció
Fotóstúdió EmptyVas. Május 05, 2013 3:30 pm by Terence Vaughn

» Fotóstúdió
Fotóstúdió EmptySzer. Május 01, 2013 12:18 pm by Terence Vaughn

» Avatarfoglaló
Fotóstúdió EmptyKedd Ápr. 30, 2013 10:29 pm by Lucinda Horms

» A staff hírei
Fotóstúdió EmptyKedd Ápr. 30, 2013 4:25 pm by Karissa Peterson

» Sulikönyvtár
Fotóstúdió EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 10:09 pm by Lucinda Horms

Statistics
Összesen 7 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Terence Vaughn

Jelenleg összesen 135 hozzászólás olvasható. in 84 subjects
Most active topic starters
Admin
Fotóstúdió Vote_lcapFotóstúdió Voting_barFotóstúdió Vote_rcap 
Viviana Smith
Fotóstúdió Vote_lcapFotóstúdió Voting_barFotóstúdió Vote_rcap 
Karissa Peterson
Fotóstúdió Vote_lcapFotóstúdió Voting_barFotóstúdió Vote_rcap 
Caroline R. Hale
Fotóstúdió Vote_lcapFotóstúdió Voting_barFotóstúdió Vote_rcap 
Lucinda Horms
Fotóstúdió Vote_lcapFotóstúdió Voting_barFotóstúdió Vote_rcap 
Terence Vaughn
Fotóstúdió Vote_lcapFotóstúdió Voting_barFotóstúdió Vote_rcap 
Kimberly Montgomery
Fotóstúdió Vote_lcapFotóstúdió Voting_barFotóstúdió Vote_rcap 

 

 Fotóstúdió

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
☆ Admin ☆
Admin


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2013. Mar. 24.

Fotóstúdió Empty
TémanyitásTárgy: Fotóstúdió   Fotóstúdió EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 12:05 am

Fotóstúdió Studio

Itt lehet gyakorolni a modellek fotózását, és itt készülnek a többi fotók is, újságok, plakátok, lemezek számára.
Vissza az elejére Go down
https://fashionschool.hungarianforum.com
Terence Vaughn

Terence Vaughn


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2013. Apr. 15.
Age : 43
Tartózkodási hely : NYC

Fotóstúdió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fotóstúdió   Fotóstúdió EmptyKedd Ápr. 16, 2013 9:46 pm

VIVIANA


- Meeeddig várjak méééég
- rimánkodom égre emelt szemmel, morogva. A sminkes késett, a fodrász késett. Már itt vannak, épp Viviana külsején dolgoznak. Fehér sminket használnak, ami jól illik halvány-kreolos bőréhez. A fényképezőgép objektívjét próbálgatom, újabb és újabb próbafotókat keresve, állítva olykor a derítőkön, állványokon. A fényen. Odébb tolom a bárszéket, mintha nem lett volna amott is jó helyen. Ezen fog pózolni. Vagy ezzel. Majd meglátjuk, milyen lesz a fantáziája.
- Jenny, ha nem lesz kész a sminkje 3 másodpercen belül, te pózolsz helyette!
- Kész, kész, csak egy percet várjon tanár úr!
- szól vissza zseniálisan tehetséges sminkeslányunk. Megigazítja a rúzst az új lány száján, aztán hátralép. Ezzel egy időben a másik ügyeskezű kis asszisztensem is megtűzi az utolsó hajtincset Viviana fejtetőjén.
Odafordulok, végignézek a lányon. Hosszan mustrálom, összehunyorított szemmel.
- Fordulj meg - mutatok egy kört a kezemmel.
Vissza az elejére Go down
Viviana Smith
☆ Admin ☆
Viviana Smith


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 25.

Fotóstúdió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fotóstúdió   Fotóstúdió EmptyKedd Ápr. 16, 2013 10:53 pm

Fotózáson


Terence és Viv


Első fotózásom az iskolában, méghozzá az egyik tanárom készíti rólam a képeket. Mikor megérkeztem a stúdióba, megszólalni sem volt időm... azonnal elkaptak és már mindenfelől fésű, ecset és mindenféle ketyere közeledett felém.
Asszem kicsit késtem...
Mikor meghallottam a tanár hangját, ahogy türelmetlenül szól, egy fintor kúszott végig az arcomon. Volt egy olyan sejtésem, hogy nem leszünk egyhamar puszipajtások. mikor leszólta sminkes lányt, nagyon ott volt a nyelvemen a válasz, de vissza kellett fognom, magam, mert éppen a rúzsomat igazították. Pár pillanat alatt kész lett a sminkem és a hajam is, amitől enyhe meglepettség tűnt fel rajtam, de ahogy megláttam drága tanáromat, újra fapofával meredtem előre. Volt időm megszokni, hogy itt a férfi tanárok többsége igen jóképű és elegáns, így nem fordítottam túl sok figyelmet külsejére. Ő pedig igen tüzetesen végignézett rajtam nem is egyszer. ha nem tudnám mi is a foglalkozása, tuti, hogy kinyomnám a szemét.
Egy szó nélkül teszem azt amit parancsol. Körbefordultam, hogy minden egyes porcikámat jól megnézhesse.
- Remélem elégedett - mondom egy kényszeredett vigyorral. Megpróbálok jól viselkedni, hiszen nem akarok már az első alkalommal szálka lenni a szemében. Volt már rá példa, és meg kell mondjam, nem kellemes annak a mellékhatása.


credit to sophia @ CAUTION & SDS
Vissza az elejére Go down
Terence Vaughn

Terence Vaughn


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2013. Apr. 15.
Age : 43
Tartózkodási hely : NYC

Fotóstúdió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fotóstúdió   Fotóstúdió EmptyKedd Ápr. 16, 2013 11:12 pm

VIVIANA


Késett, én pedig nem vagyok ehhez hozzászokva. Nem sokat hallottam még róla, csak a nevét ismerem, és azt tudom, hogy friscoi.
Megállunk egymással szemben, és olyan különösen üres arccal mered rám, amitől majdnem azt mondom, kicsit butának is néz ki, de ezen majd változtatunk.
- Mivel? - kérdezek vissza, meglepődve, hogy megszólal.
- Jenny, Pam, remek munkát végeztetek - nézek fel rájuk egy széles mosollyal. - Köszönöm.
Visszafordulok a modellemhez, aztán elkezdem felhajtogatni az ingem ujjait.
- Mi ez a csúnya vicsor? - vonom fel fél szemöldököm az erőltetett grimaszt látva. - Ideges vagy? Én lehetnék ideges. Késtél, Viviana. Ez ebben a szakmában nem szokás.

Vissza az elejére Go down
Viviana Smith
☆ Admin ☆
Viviana Smith


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 25.

Fotóstúdió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fotóstúdió   Fotóstúdió EmptySzer. Ápr. 17, 2013 10:07 pm

Fotózáson


Terence és Viv


Óóóóó, hogy a rossebb szívná ki az összes energiáját ennek a palinak!!! Mi az, hogy mivel? Vicsor? Húúúú, de nem leszünk jóban...
Nem kellett sok, hogy kinyissam a szám, és megmondjam neki, menjen egy olyan helyre, ahol elviselik ezt a hangnemet. Oké, hogy diák vagyok, de azért tudjuk már, hol a határ!
- Mindegy - sóhajtottam lemondóan kérdése után. Én ugyan nem kezdek el magyarázkodni neki.
Mikor mosolyomat vicsornak titulálta, már nem volt kedvem jópofát vágni az egészhez, inkább elengedtem magam, és grimaszoltam.
- Nem fogok magyarázkodni, inkább mondja, hogy mit csináljak, ahelyett, hogy trécselnénk!
Szokás vagy nem, egyszeri alkalom volt ez a késés. Nem áll szándékomban többet késni.
Vártam, hogy végre megmondja mit kell csinálnom, hogy minél hamarabb elhúzhassam a belem, különben attól félek, még kinyitom a szám. Így is elég pofátlanul szólaltam meg az előbb, de tehetek én róla, hogy nem tud értelmesen beszélni velem?

credit to sophia @ CAUTION & SDS
Vissza az elejére Go down
Terence Vaughn

Terence Vaughn


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2013. Apr. 15.
Age : 43
Tartózkodási hely : NYC

Fotóstúdió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fotóstúdió   Fotóstúdió EmptySzer. Ápr. 17, 2013 10:24 pm

VIVIANA


- Felhúztad magad? - kérdem, látom, teljesen paprikás hangulatba került egyetlen szótól. Ez eléggé meglep, semmi olyat nem mondtam, legalábbis szerintem, ami felbaszhatta volna. Vaaagy lehet, hogy de. A kamaszlányok annyira hamar fel tudják kapni a vizet. Meg, az is lehet, hogy menstruál.
- Nem mindegy - mondom engesztelőbb hangnemben, halkan.
Egy hosszú pillanatig nézem, már a szakmai méricskélés nélkül, enyhültebb tekintettel. Mielőtt folytatnám Vivanával, a két segítőre nézek, azt hiszem, ma nem lesz már szükségünk rájuk.
- Menjetek nyugodtan. Holnap találkozunk.
Elköszönnek, elsurrannak halkan és szaporán. Újra Vivianára nézek, felemelem a fényképezőgépet, és csak úgy oldalra tartva elkattintom, lefotózva őt.
- Ne légy megsértődve azért, mert tanácsot adok neked. Nem késhetsz. Soha. A munkád múlik rajta. És a legkevesebb, amit mondanod kell, az egy bocsánatkérés. Ez esetleg derrogál? Nem így szokás ott, ahonnan jöttél?
Hanyagul vetek egy pillantást a gépre, megnézve a képet. Persze, nem ott állunk, ahol fény van és a díszlet. Mellette, kívül mindenen.
- Nem utasítgatni foglak, a fotózás közös munka közted és köztem, ami nem fog működni, amíg duzzogsz. Mondd, mi zavar. Nem tetszik a ruha? - kérdezem megértően.
Vissza az elejére Go down
Viviana Smith
☆ Admin ☆
Viviana Smith


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 25.

Fotóstúdió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fotóstúdió   Fotóstúdió EmptyPént. Ápr. 19, 2013 9:07 am

Fotózáson


Terence és Viv


Igazán meglepett hirtelen hangulatváltozásával. Rosszabb, mint egy nő, komolyan...
Még rá is kérdez, hogy felhúztam-e magam. Azonnal rá akartam vágni, hogy igen, de végül vettem egy nagy levegőt, és lassan kifújtam, hogy lenyugtassam magam. Nem tett semmi rosszat, én csináltam a bolhából elefántot, beismerem. ritka alkalom az ilyen...
- Nem, most már minden a legnagyobb rendben - sóhajtottam, és újra megpróbálkoztam egy mosollyal, ami immár őszintébbre sikerült.
Elküldte a lányokat, én meg kicsit aggódva néztem utánuk. Kettesben maradtam a tanárral, ami nem tűnt a legjobb ötletnek, hiszen bármikor egymás torkának ugorhatunk. Jó lett volna, legalább egy villámhárítót megtartani.
Egy képet is készített rólam, amíg én a lányok után néztem. Halkan kuncogva néztem vissza rá. Nagyon érdekelt, milyen fejet vághatok azon a képen, de inkább nem kérdeztem rá.
- Nem, tényleg bocsánatot kell kérnem, hiszen késtem. - Szememben tükröződött az őszinteség, nagyon remélem, hogy észre is vette. Na, és persze azt is, hogy ezzel a mondattal letudtam a bocsánatkérést. z már teljesen hidegen hagyott, hogy el is fogadja, vagy nem.
- Minden a legnagyobb rendben. - Legyintettem, majd odamentem a díszlethez és hanyagul levetettem magam a székre. - Egyszerű, fotózás lesz, vagy van valami külön kívánság?
Kérdőn néztem rá, közben megpróbáltam egy értelmes pózt felvenni, ami talán a tanárnak is megfelelő lehet. Élőszőr csak alappal akartam kezdeni, utána jöhetnek a kitekert formák is.
credit to sophia @ CAUTION & SDS
Vissza az elejére Go down
Terence Vaughn

Terence Vaughn


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2013. Apr. 15.
Age : 43
Tartózkodási hely : NYC

Fotóstúdió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fotóstúdió   Fotóstúdió EmptyPént. Ápr. 19, 2013 12:30 pm

VIVIANA


Kíváncsi volnék, min akadt ki az előbb, de látom, elég hamar összeszedte magát. Dicséretes, a modellszakmában fontos a hajlékony természet és az összpontosítás. Visszamosolygok rá.
- Oké.
Milyen meglepetten néz a lányok után!
- Szeretnéd, ha visszahívnám őket? Ne aggódj, nem harapok. Nagyot - teszem hozzá rejtélyes mosollyal.
Különös, de annak ellenére, hogy se ő, se én nem fektettünk túl nagy erőfeszítést a villámképre, egész tűrhető lett. Általánosságban fotogénnek kell mondanom, ami nagy segítségünkre lesz.
- Rendben, el van nézve - fogadom el a bosánatkérést. Ez az, végre felnőtt emberként kommunikálunk, értékelem.
Utána lépek, ahogy elindul a díszletbe, és ellövök pár képet, ahogy csak ott ül.
- Nincs külön kívánság - felelem, tudva, hogy ez a legnehezebb és a legrosszabb, mikor a fotós nem mond semmiféle támpontot, de hadd izzadjon kicsit a lány. - Fotóztak már? - kérdezem, azért ezzel nem árt tisztában lenni, és remélem érti, hogy profi fotózásra gondolok.
Közelebb lépek, beállok a díszlet elé, készítek róla néhány képet minden irányból, aztán megnézem az eredményket. Állítok a lámpa fényerején, a fény szögén, majd újra, és csak ezt követően lépek oda Viviana elé.
- Simítsd hátra a hajad, hogy látsszon a nyakad és a vállad - mondom neki, igyekezve, hogy ne utasításnak tűnjék, hanem kérésnek. - Mindig nyisd nagyra a szemed.
Odanyúlok a combjához, de csak a szoknya könnyű, tarka anyagát csippentem fel és igazítom meg. Aztán hátrébb lépek, visszaemelem a fényképezőt.
- Jól van, Frisco, légy elbűvölő.
Vissza az elejére Go down
Viviana Smith
☆ Admin ☆
Viviana Smith


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 25.

Fotóstúdió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fotóstúdió   Fotóstúdió EmptySzer. Ápr. 24, 2013 7:20 pm

Fotózáson


Terence és Viv


Mgejegyzésén szélesen elmosolyodok. Engem az sem érdekelt volna, ha harap, mert akkor tuti, hogy kiütöm az összes fogát.
Elég nehezen indult a kapcsolatunk, de úgy tűnt mindkettőnek szüksége volt egy kis gondolkodási időre, hogy normális hangnemben tudjuk tovább folytatni.
Miután letettem kis hátsom a székre, kérdőn néztem rá, mert vártam a válaszát. Láttam, hogy csinál rólam pár képet. Majd megölt a kíváncsiság, hogy megtudjam, hogyan sikerült, de nyugton maradtam, mígnem bejelentette, hogy nem utasítgat. Ennek valamilyen szinten örültem, de azért mondhatná, hogyan rakjam a kezem lábam, vagy valami.*
- Persze, az előbb ön.* Nagyon reméltem hogy akad némi humorérzék abban a paliban, mert ha nem, akkor le is út, fel is út, én lelépek.
Figyeltem minden mozdulatát, próbáltam én is mozdulni, olyan pózokat felvenni, ami nem túl látványos, de azért van benne némi fantázia. A mimikámat is hol kedvesebbre, hol sejtelmesre, hol pedig kissé dühösre vettem. Szerettem, mikor a képeken érzelmek tűnnek fel, nem csak egy csinibaba semmitmondó arca néz rám. Lehet, hogy ez a tanárúrnak nem tetszik, de majd úgy is az orromra köti.
Utasitásait követve, eltűrtem a hajam, és kissé lehatottam a fejem, hogy a szemem nagyobbnak tűnjön.
Meg se rezzenek, mikor elkapja a ruhám, de minden ízembe fel voltam rá készülve, hogy kinyomom a két szemét.*
- Mindig az vagyok *mondtam szemtelen vigyorral, majd mélyen a kamera lencséjébe néztem, hogy legyen már egy ilyen képem is.
credit to sophia @ CAUTION & SDS
Vissza az elejére Go down
Terence Vaughn

Terence Vaughn


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2013. Apr. 15.
Age : 43
Tartózkodási hely : NYC

Fotóstúdió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fotóstúdió   Fotóstúdió EmptySzer. Május 01, 2013 12:18 pm

VIVIANA


- Tegezz - szólok rá rögvest. Kivívta magának ezt a kiváltságot. A diákokkal sokkal közvetlenebb így a viszony. Aztán nevetek halkan.
- Ne pazarold minden pózodat el, csak a világítást tesztelem. Ezzel indul minden fotózás. A fotósnak többnyire van asszisztense, de az enyém most elkéredzkedett randira, így... magad uram, ha szolgád nincsen elven én állítom. De most már jó - magyarázok neki.
Örülök, mert legalább a ruha- és hajigazítást rezzenéstelenül tűri. Azt hittem, erre is felcsattan ő is, meg egy pofon is az arcomon. Volt már rá példa.
- Ha még nem fotóztak, az első pár sorozattól ne várj sokat - folytatom az oktatást, és közben fotózom, lassan mozogva előtte, hol közelebb, hol távolabb lépve. Sebesen kattog a gép. - Ki kell tapasztalnod a saját tested. Rá kell jönnöd, mi áll jól. Melyik az előnyös oldalad. Például szép hosszú a lábad, de a combod vastagnak fog tűnni, ha nem emeled fel a székről. A nyakadat takarja a hajad, és ugyan a hajad gyönyörű, a nyakad rövidnek látszik, ha nem nyújtod ki. Emeld fel az állad, mert az arcod profilból és szemből is bájos. A szemtelenség pedig jól áll... Minél fiatalabbnak látszol, annál jobb. Egy húszéves már öregnek számít a szakmában.
Leguggolok kicsit távolabb, elfordítom a kamerát, és kattintok még párat, majd leeresztem a gépet. Felállok.
- Gyere, megmutatom, miről beszéltem - szólítom. Odalépek a macbookhoz és rákötöm a fényképezőgép memóriakártyáját. Feltöltöm a képeket és egyenként kattintgatom végig őket, kezdve a legelsővel.
- Mondd el, melyiken mi a hiba.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fotóstúdió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fotóstúdió   Fotóstúdió Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fotóstúdió
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fashion School :: Fashion School :: Első emelet-
Ugrás: