Fashion School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fashion School

New York legnagyobb és legsikeresebb divatiskolája. Lépj be közénk és legyél te a legjobb a szakmában.
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
☆ Adminok ☆
Karissa Peterson
Caroline R. Hale
Viviana Smith
Kimberly Montgomery
Chatbox
Linkek
Szabályok
Keresett karakterek
Canon karakterek
Világleírás
Legutóbbi témák
» >>You want to kill me...
Karissa Peterson  EmptyPént. Jún. 14, 2013 8:27 am by Vendég

» 50 Shades of Grey
Karissa Peterson  EmptyHétf. Május 13, 2013 3:45 pm by Admin

» Hiányzások
Karissa Peterson  EmptyKedd Május 07, 2013 8:03 pm by Viviana Smith

» Fifth Avenue
Karissa Peterson  EmptyVas. Május 05, 2013 10:51 pm by Terence Vaughn

» Asszociáció
Karissa Peterson  EmptyVas. Május 05, 2013 3:30 pm by Terence Vaughn

» Fotóstúdió
Karissa Peterson  EmptySzer. Május 01, 2013 12:18 pm by Terence Vaughn

» Avatarfoglaló
Karissa Peterson  EmptyKedd Ápr. 30, 2013 10:29 pm by Lucinda Horms

» A staff hírei
Karissa Peterson  EmptyKedd Ápr. 30, 2013 4:25 pm by Karissa Peterson

» Sulikönyvtár
Karissa Peterson  EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 10:09 pm by Lucinda Horms

Statistics
Összesen 7 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Terence Vaughn

Jelenleg összesen 135 hozzászólás olvasható. in 84 subjects
Most active topic starters
Admin
Karissa Peterson  Vote_lcapKarissa Peterson  Voting_barKarissa Peterson  Vote_rcap 
Viviana Smith
Karissa Peterson  Vote_lcapKarissa Peterson  Voting_barKarissa Peterson  Vote_rcap 
Karissa Peterson
Karissa Peterson  Vote_lcapKarissa Peterson  Voting_barKarissa Peterson  Vote_rcap 
Caroline R. Hale
Karissa Peterson  Vote_lcapKarissa Peterson  Voting_barKarissa Peterson  Vote_rcap 
Kimberly Montgomery
Karissa Peterson  Vote_lcapKarissa Peterson  Voting_barKarissa Peterson  Vote_rcap 
Lucinda Horms
Karissa Peterson  Vote_lcapKarissa Peterson  Voting_barKarissa Peterson  Vote_rcap 
Terence Vaughn
Karissa Peterson  Vote_lcapKarissa Peterson  Voting_barKarissa Peterson  Vote_rcap 

 

 Karissa Peterson

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Karissa Peterson
☆ Admin ☆
Karissa Peterson


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 25.
Age : 32
Tartózkodási hely : New York

Karissa Peterson  Empty
TémanyitásTárgy: Karissa Peterson    Karissa Peterson  EmptySzomb. Márc. 30, 2013 2:09 pm








Karissa Emily Peterson



20



Lena



Diákok



Kendall Jenner





Karaktered jelleme


Egy kedves, aranyos lány vagyok. Szeretem a gyerekeket. Néha hamar felkapom a vizet, egy apró kis dolog miatt is. Régebben csendes, visszahúzódó voltam, de ez mára már változott. Nem nagyon szeretek bulizni, de ha meghívnak, valahová elmegyek, de nem mindig iszok. Cigizek, ami tudom nem a legjobb dolog, de ha ideges vagyok, ez segít a legjobban.
Szeretem a divatot, kiskorom óta, ezért főként ez a hobbim. Viszont mellette szeretek modellkedni is. Ha egyedül akarok lenni, egy csendes helyre elmegyek, zene be, világ ki.
Szeret: Édességek, zene, állatok/nem mind/, gyümölcsök, barátokkal lenni, kirándulás
Nem szeret: Hazug/ beképzelt emberek, kelbimbó, pókok, rovarok, plazacicák
Szeretnék családot, gyerekeket majd egyszer. Persze elsőnek ahoz meg kell találnom az igazit.



Karaktered külseje


Barna színűek a szemeim. Néha szemüveget hordok olvasáshoz, meg, ha dolgozom.
Fekete hosszú, egyenes hajam van. Amit általában kiengedve hordok. Alkalomhoz illően felkötöm, vagy begöndörítem. Kb. 175 cm magas vagyok. Eléggé soványka vagyok, hosszú lábaim vannak és kerek idomaim. Amit a fiúk előszeretettel bámulgatnak. Néha egy hálózsákba járkálnék olyankor, de nem tehetem meg.
Van pár kisebb tetoválásom. Anyu nem nagyon örült nekik, de már megbékélt a helyzettel. Amúgy sem olyan feltűnő helyen van, kivéve egyet, ami az ujjam belsejében van.
Mivel egy divat suliba járok, valamennyire követem a divatot. Persze azért a szobámban, mackóban és nyúzott pólóban szaladgálok. Nekem olyankor abban érzem jól magamat és kényelmes is.



Karaktered múltja


Mit is mondhatnék az életemről?! Van egy nagy családom, akiket imádok. Van három nővérem, egy bátyám, egy húgom és vagyok én. Na meg persze vannak a szüleim is. Egyedül költöztem olyan 17 éves koromba, New York-ba, egy évvel később, pedig jött a húgom hozzám. Egy divat suliba járunk. Ott töltjük mindennapjainkat. Délután, vagy késő este pedig a szobánkban. Sajnos elég sok tanulnivalónk van, főleg nekem, mert én már a végzős évemben vagyok és előttem a sok vizsga.
Persze-e mellett vannak barátaink is, akik tartják bennünk a lelket. Sztárok is fel szoktak keresni minket, hogy készítsünk nekik ruhákat. Ezeken nagyon sokat szoktunk dolgozni.
Ma kissé különös nap lesz, ugyanis a húgommal fotózásra megyünk. Mióta itt vagyunk a suliban, nem kértek fel minket fotózásra. Vagyis egyszer igen, de az a suliban volt, ez pedig egy újságnak kell.
Reggel kicsit korán keltem, hisz izgatott voltam a mai fotózás miatt. Felöltöztem, majd lementem enni az étkezőbe. Néma csend volt, sehol egy árva lélek, csak a konyhások. Mosolyogva köszöntem nekik, elvettem egy salátát, almát, narancslevet, majd leültem vele egy asztalhoz. Megreggeliztem, majd felmentem és beszóltam a tesómnak. Egy folyosón vagyunk, de más szobában.
- Reggel Húgi! – köszöntem mosolyogva kissé kómás húgomnak – 20 perc múlva a bejáratnál várlak! – mondtam neki, azzal kimentem a szobájából és az enyémbe mentem vissza.
Mivel már készen voltam, telefonomon megnéztem a szokásos dolgaimat. Telefon, pénz, iratok egy kis táskába, a vállamra vettem, majd a bejárat felé igyekeztem. Még 10 percig vártam a húgomra, aztán elindultunk gyalog a stúdióba. Egy 30 perc séta után meg is érkeztünk. Eligazítottak minket, bementünk a terembe, ahol vártak már minket. Az öltözőbe mentünk, ahol felvettük első ruháinkat a fotózáshoz, aztán kisminkeltek és a hajunkat megcsinálták. Miután végeztünk, megjött a fotósunk is, aki a fotótanárunk volt. Mosolyogva fogadott minket és mondta, hogy nem kell izgulni.
A fotózás nagyon jó hangulatban zajlott és a drága igazgatónk, büszke lehet ránk, hogy ilyen diákjai vannak.




Coding by April (myfairtardis) from Caution 2.0
Vissza az elejére Go down
Viviana Smith
☆ Admin ☆
Viviana Smith


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 25.

Karissa Peterson  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karissa Peterson    Karissa Peterson  EmptyVas. Márc. 31, 2013 4:44 pm










Karissa Peterson

ELFOGADVA!!!
Nagyon tetszett a karakterlapod.Foglalj avit és már játszatsz is!

template by EMM @ caution 2. 0. & atf!
Vissza az elejére Go down
 
Karissa Peterson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Karissa Doboza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fashion School :: Karakterek :: Students-
Ugrás: