Fashion School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fashion School

New York legnagyobb és legsikeresebb divatiskolája. Lépj be közénk és legyél te a legjobb a szakmában.
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
☆ Adminok ☆
Karissa Peterson
Caroline R. Hale
Viviana Smith
Kimberly Montgomery
Chatbox
Linkek
Szabályok
Keresett karakterek
Canon karakterek
Világleírás
Legutóbbi témák
» >>You want to kill me...
Lucy Horms (ready) EmptyPént. Jún. 14, 2013 8:27 am by Vendég

» 50 Shades of Grey
Lucy Horms (ready) EmptyHétf. Május 13, 2013 3:45 pm by Admin

» Hiányzások
Lucy Horms (ready) EmptyKedd Május 07, 2013 8:03 pm by Viviana Smith

» Fifth Avenue
Lucy Horms (ready) EmptyVas. Május 05, 2013 10:51 pm by Terence Vaughn

» Asszociáció
Lucy Horms (ready) EmptyVas. Május 05, 2013 3:30 pm by Terence Vaughn

» Fotóstúdió
Lucy Horms (ready) EmptySzer. Május 01, 2013 12:18 pm by Terence Vaughn

» Avatarfoglaló
Lucy Horms (ready) EmptyKedd Ápr. 30, 2013 10:29 pm by Lucinda Horms

» A staff hírei
Lucy Horms (ready) EmptyKedd Ápr. 30, 2013 4:25 pm by Karissa Peterson

» Sulikönyvtár
Lucy Horms (ready) EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 10:09 pm by Lucinda Horms

Statistics
Összesen 7 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Terence Vaughn

Jelenleg összesen 135 hozzászólás olvasható. in 84 subjects
Most active topic starters
Admin
Lucy Horms (ready) Vote_lcapLucy Horms (ready) Voting_barLucy Horms (ready) Vote_rcap 
Viviana Smith
Lucy Horms (ready) Vote_lcapLucy Horms (ready) Voting_barLucy Horms (ready) Vote_rcap 
Karissa Peterson
Lucy Horms (ready) Vote_lcapLucy Horms (ready) Voting_barLucy Horms (ready) Vote_rcap 
Caroline R. Hale
Lucy Horms (ready) Vote_lcapLucy Horms (ready) Voting_barLucy Horms (ready) Vote_rcap 
Kimberly Montgomery
Lucy Horms (ready) Vote_lcapLucy Horms (ready) Voting_barLucy Horms (ready) Vote_rcap 
Lucinda Horms
Lucy Horms (ready) Vote_lcapLucy Horms (ready) Voting_barLucy Horms (ready) Vote_rcap 
Terence Vaughn
Lucy Horms (ready) Vote_lcapLucy Horms (ready) Voting_barLucy Horms (ready) Vote_rcap 

 

 Lucy Horms (ready)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lucinda Horms

Lucinda Horms


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Apr. 12.
Age : 31

Lucy Horms (ready) Empty
TémanyitásTárgy: Lucy Horms (ready)   Lucy Horms (ready) EmptyPént. Ápr. 12, 2013 11:08 pm








Lucinda (Lucy) Horms



21



Viki



Students



Gemma Arerton





Karaktered jelleme


Nos, azt hiszem, hogy az ismerőseim egy szóval jellemeznének, makacs. Igen sajnos ezt a tulajdonságomat az apukámtól örököltem, akinek igen nagy véleménye volt és soha nem hagyta magát. Én is ugyanilyen vagyok. Magabiztos, tudatos lány vagyok, aki szereti habzsolni az életet. Nem vagyok olyan fajta, aki előre megtervezi az egész jövőjét, van, amikor azt sem tudom, hogy másnap mit fogok csinálni. Önfejű vagyok és nagyon is barátságos. A makacsságom ellenére elég sok barátom van, szeretek pasizni. Nem sok barátom volt életem során. Nem vagyok egy pasi faló őrült, de azért szeretem, ha van mellettem valaki, aki támogat.


Karaktered külseje


Sokan mondják rám az utcán vagy a suliban, hogy de szép kislány. A rokonaim mindig azt mondogatják, teljesen az anyukámra ütöttem. Én nem látom a hasonlóságot köztem és anyu között külsőre. Fekete hajam van, amit tetszés szerint hordok, van, hogy kiengedem, de szeretem felfogni is, bár erre ritkán van időm. Mivel elég sokat edzek és figyelek az étkezésemre az alakom sem olyan vészes. Vékony vagyok, és nem vágyok arra, hogy ennél is kisebb legyen a derékméretem. Az öltözködésem olykor kicsit kihívó, amire meg is kapom a véleményt otthon elindulás előtt a tesómtól. Szeretem a magas sarkú cipőket, mert kiemelik azokat a részeket, amik a legelőnyösebbek a testemen, és minden nő testén. Leginkább csak fülbevalót hordok, de előfordul, hogy előkapok egy nyakláncot és felteszem a nyakamba, de az utóbbi igen ritka. Tetoválásom nincsen és testékszerem úgyszintén. Nem ellenzem ezeket, de nem érzem, hogy szükségem volna ezekre a dolgokra.


Karaktered múltja


21 éve megszülettem, de az anyukám meghalt a szülés után egy héttel. Soha nem ismertem, apukám nem tudott felnevelni, mert még nagyon fiatal volt. Így, amikor betöltöttem az 1. életévemet intézetbe adott, azzal az indokkal, hogy ő nem képes eltartani egy babát. Így kerültem otthonba. Nem sokat voltam ott, ugyanis a szülinapom után nem sokkal jött egy kedves házaspár, akik igen gazdagok voltak. Volt már egy fiúk, aki 10 éves volt, de mindig is vágytak egy kislányra, így jöttem én a képbe. Örök befogadtak és, amikor elég érett lettem, arra, hogy felfedjék igazi múltamat elmondtak mindent. Először ledöbbentem. 14 éves voltam és a koromhoz képest elég érett. Nem sokkal a felvilágosításom után találkoztam a vérszerinti apukámmal. Egy évig találkozgattunk rendszeresen, mire előhoztam azt a témát, ami szívét legjobban bántja. Anyut. Kaptam tőle képeket tőle, az én szülő anyámról és mesélt róla. Azt mondta, olyan vagyok, mint ő ilyen korban. Sokat vizsgáltam a fotókat, de soha nem vettem észre a hasonlóságot anya és lánya között.
A nevelő szüleimnél maradtam, mivel nem akartam az apukámhoz költözni. Az én nevelőanyukám egy divatcég egyik fontos embere volt. Ez volt talán az egyik oka annak, hogy vágyott egy kislányra, aki egyszer átveszi a helyét a cégnél és tovább viszi a divatot. Leérettségiztem majd elküldtek egy divat suliba. Nem mondom, hogy nagyon ínyemre volt, de beleegyeztem, mert nagyon sok mindent köszönhettem nekik. Ők adták meg nekem azt az életet, amire egy lánynak igazán szüksége volt és ezért hálás voltam nekik. Őket úgy szerettem, mintha az igazi szüleim lennének.
Van egy bátyám, aki az a tipikus védelmező alkat. Nagyon megértük egymást, nem nagyon van köztünk konfliktus. Egy baj van vele, nem nagyon enged fiúzni. Vagyis, nem nagyon engedett. Most már felnőttem, nem szól bele az életembe annyira, mint régen. Igaz, hogy sok csalódást előzött meg elővigyázatosságával, de tapasztalatokat akartam szerezni a szerelem terén. Nem mondom, hogy nem voltam még soha szerelmes, talán csak egy kicsit. De úgy igazán még soha nem dobbant meg a szívem egy fiú után sem, pedig jelentkező akad elég.
Most járom az iskolát, amit a szüleim jelöltek ki nekem és egyre jobban kedvelem a divatvilágot. A ruhatervezés nem az én világom, azonban nagyon jó vagyok a színösszeállításban és a ruha összeállításokban is otthonosan mozgok. Talán egy kicsit álommá vált az, hogy modell lehessek. Én akarok aszínpadon lenni és nem a színpad mögött.
Még keresem a szerelmet és 6 év elteltével még mindig azt a tényt dolgozom fel, hogy nekem kétszer két szülőm van.



Coding by April (myfairtardis) from Caution 2.0
Vissza az elejére Go down
Karissa Peterson
☆ Admin ☆
Karissa Peterson


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Mar. 25.
Age : 32
Tartózkodási hely : New York

Lucy Horms (ready) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucy Horms (ready)   Lucy Horms (ready) EmptyVas. Ápr. 14, 2013 11:37 am





Kedves Lucy!
Tetszett mint a jellemed, a külső leírásod és az előtörténeted is. Semmi hibát nem láttam benne!
Szóval ELFOGADLAK!!! Foglald le a dolgokat és irány játszani : ) Rissa = )
daisy doo @ caution
Vissza az elejére Go down
 
Lucy Horms (ready)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fashion School :: Karakterek :: Students-
Ugrás: